KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9513614
*
nr 951 3614
Akvarell
Sign MK, 1939, Blomstilleben, 41 x 31
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 mars 2015
kl 18:11:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/3 13:54:06
1
150 kr
30/3 18:01:48
2
150 kr
30/3 18:01:48
1
150 kr (Budbetjänt)
30/3 18:02:32
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blommor blomsterstilleben blomstilleben stilleben vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 951 3614
Akvarell
Sign MK, 1939, Blomstilleben, 41 x 31
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 mars 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/3 13:54:06 | 1 | 150 kr |
| 30/3 18:01:48 | 2 | 150 kr |
| 30/3 18:01:48 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 30/3 18:02:32 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blommor blomsterstilleben blomstilleben stilleben vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



